Eğitim Danışmanlığı

Üniversiteli Gençler!
Üniversite sonrası akademik dünyaya karar kılmış,
Master ve/ya Doktora adayları!

Hayatınızı değiştirecek, kariyerinizi şekillendirecek,
Avusturya /Viyana Üniversitelerinde öğrenim görmeniz, akademik kariyerinizi yapmanız kesinlikle hayal değil!.

Bu hayalin nasıl gerçekleşeceğini, Avusturya / Viyana Üniversitelerinde okumak için neler gerektiğini www.nemceli.com sayfalarında ayrıntılı olarak bulacaksınız.

Avusturya'da üniversite yaşamınızı devam ettirmek için neler gerekli biliyor musunuz?

Türkiye'de istediğiniz üniversiteyi mi kazanamadınız!
Bir türlü istediğiniz Fakülte ya da Programa yerleşemediniz mi!
Hiç üzülmeyin!

Zira sizin için kabus gibi duran tüm bu olumsuzluklar,
çok daha mükemmelini bulacağınız Viyana Üniversiteleri için sadece bir ara aşama!

Kendinize yeni imkanlar ve şanslar açacak, en az iki yabancı dili (Almanca / İngilizce) mükemmel öğreneceğiniz ortamı Avusturya'da bulacaksınız.

Türkiye'den gelen öğrenciler için sadece yıllık 750,- € öğrenim ücretinin olduğu Avusturya üniversitelerinde dünyanın değişik coğrafyalarından gelen çok çeşitli kültürler armonisinde eğitim hayatınızı devam ettirmek istiyorsanız, Avusturya tam size göre bir yer.

Avusturya denince akla elbette öncelikle başkent Viyana gelmektedir. Viyana'da başta Viyana Üniversitesi, Viyana Teknik Üniversitesi, Viyana Ekonomi Üniversitesi, Viyana Tıp Üniversitesi, Viyana Veterinerlik Üniversitesi, Viyana Ziraat Üniversitesi, Viyana Gösteri Sanatları ve Müzik Üniversitesi ve Viyana Uygulamalı Sanatlar Üniversitesi olmak üzere YÖK ve tüm dünya tarafından tanınan uzmanlık ve sanat üniversiteleri bulunmaktadır. Her biri Avrupa'nın ve dünyanın sayılı üniversitelerinden olan bu bu güzide Yüksek Öğrenim Kurumlarında okumak, master ve doktora yapmak sanılanın tersine hiç te zor değil.

Bunun için yerine getirmeniz gereken tek şart ÖSYM tarafndan herhangi bir devlet veya vakıf ( özel) üniversitesi, örgün öğretim proğramına yerleştirilme hakkına sahip olmanız veya mezun iseniz ALES sonucunuzun olması. Eğer bu şartları yerine getirebiliyorsanız; dünyanın sayılı güzelliklerine sahip , kültür, sanat ve fırsatlar şehrinde üniversite okuma, master ve/ya doktora yapma hakkına sahip olacaksınız demektir.

Ayrıca, Türkiye'de üniversiteyi bitirdikten sonra, ' Ne yapacağım?, Ne edeceğim? ' diye artık daha fazla dertlenmeyin. Size tüm dünya ölçeğinde iş imkanları açacak Viyana Üniversiteleri master ve doktora proğramları yelpazesi de çok geniş. Türkiye'de herhangi bir üniversitede okuyor / master veya doktora yapıyor olmanız Avusturya üniversitelerinden lisans, master ve/ya doktora kabul belgesi (akseptans) almanız için yeterli olacaktır.

 Daha fazla bilgi almak için iletişime geçiniz.

  • Dünya üniversiteler arası derecelendirme listelerinde her zaman ön sıralarda olmuş Avusturya/Viyana Üniversitelerinden lisanas/bakalorat, master ve/ya doktora kabulünün alınması,
  • Öğrencilerin vize işlemlerinin takibi, gerekli tercümelerinin yapılması,
  • Barınma alternatiflerinin tesbiti, kalacak yer temininde rehberlik,
  • İlk ve orta öğrenim aşamasındaki öğrencilerin nakilleri,
  • Almanca ve İngilizce dil kursları aracılık hizmeleri, dil kursları alternatiflerinin sunulması, vize ve kalacak yer temini işlemleri,

Bu kategorideki hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya yukarıda belirtilmeyen size/şirketinize özel bilgi ve danışmanlık hizmetlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Home Danışmanlık Eğitim Danışmanlığı