MoneyGram(MG)

MoneyGram para transfer hizmetleri 

Avusturya içine ve yurt dışına ekonomik, güvenilir, kolay para transferi. Para transfer hizmetleri, günümüzün küresel ekonomisinde önemli bir ihtiyacı karşılamaktadir. MoneyGram'in yurt dışı ve yurt içi para transfer hizmetleri, geleneksel bankalara ve kredi kartlarına karşın kişilerin dünyanın her noktasından güvenle para göndermelerini ve almalarını sağlayan ekonomik ve pratik bir alternatif.

Para transferi alanında küresel bir lider olan MoneyGram'ın 200 ülkede 347.000 acenteden oluşan ağı sayesinde Nemceli güvencesiyle kolayca para gönderebilirsiniz. 

Aynı gün hizmet** - hızlı ve güvenilir 
Öngörülemeyen bir durumla karşılaştığınızda ya da en kısa sürede nakit hediye göndermek istediğinizde, MoneyGram para gönderme ve alma işleminizi kolaylaştırır. Pek çok noktayı kapsayan geniş ağımız, aynı gün işlem hizmetimiz, paranızı ihtiyaç duyduğunuz yere, ihtiyaç duyduğunuz anda göndermenize yardımcı olacaktır. Paranız yalnızca 10 dakika içinde yerine ulaşır.**

Avusturya'dan Türkiye'ye para transfer ücretleri için fiyat listemize bakın ve bugün gönderin.


Para transferleri - yalnızca acil durumlardan çok daha fazlası

Özel günlerde onlara verdiğiniz değeri göstermek için dostlarınıza, ailenize para gönderin.

  • Yaş günleri
  • Okula dönüş
  • Mezuniyetler
  • Bayramlar
  • Acil durumlarda

**Gereksinimler ülkeye ve aracıya göre farklılık gösterebilir. İşlem ve uygulamalarına ait ayrıntıları lütfen bölgenizdeki MoneyGram acentesine danışın.

Başka ülkelerden para göndermek için www.moneygram.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.